Sprawdź najnowsze trendy


Buty na lato - obcas czy płaska podeszwa?

Piękna pora powraca więc wracają też odkryte buty i sandały.

Buty na lato - obcas czy płaska podeszwa?

Buty na obcasie czy na płaskiej podeszwie? Odkryj razem z nami modne buty na lato!


Beżowe, różowe lub multi kolorowe ... wszystkie trendy butów sezonu, do wyboru z obcasem lub bez.

Piękna pora powraca więc wracają też odkryte buty i sandały. Na pewno są koniecznością tego wiosennego lata 2019 r. i podobnie jak wszystkich poprzednich, są one idealnym uzupełnieniem wyglądu. Wszechstronne, mają dwoistą naturę, która nadaje się do wszystkich osobowości i zaspokaja każdy gust: wszystkie zasługi podstawowego elementu, którego obecność lub nieobecność decyduje o jego charakterze - mowa o obcasie.

Każda kobieta wybiera wysokość obcasu indywidualnie i tak jak jest jej wygodnie. Czasami zależy to od sposobu bycia, często w zależności od okoliczności wyboru, który może zrewolucjonizować strój i sprawić, że będzie on idealny zarówno na wieczór, jak i na dzień, elegancki i swobodny.

Mało tego, ponieważ są płaskie lub wysokie, projektanci rozszerzają możliwości proponowania różnych stylów. Większość kobiet uwielbia buty na wysokim obcasie, na szpilce lub koturnie. Noszą je do pracy, na spotkania firmowe, na zakupy a niektóre nawet potrafią w nich pójść do sklepu i z powrotem. Zatem kobiety, które wybierają buty na płaskiej podeszwie po prostu stawiają na lekkość i wygodę.

Wiosną i latem zaczyna się okres, w którym kobiety zaczynają dbać o stopy, kosmetyczki są często odwiedzane i właśnie dlatego chcą nosić odkryte buty! Kobiety pokazują swoje zadbane stopy i pomalowane paznokcie zakładając sandały.

Są przeróżne rodzaje:

jeśli chodzi o sandały na wysokim obcasie, to są po prostu stworzone, do zwiewnej i lekiej sukienki lub obcisłych jeansów. Obcas też może być różnej wielkości, od kształtów kwadratowych po okrągłe.

Buty na płaskiej podeszwie też są rozchwytywane, pasują praktycznie do wszystkiego niezależnie od kolorystyki. Są to buty, które można założyć na każdą okazję i będą zawsze wyglądać fantastycznie. Obcas nie jest już koniecznością, nawet wieczorem. Nawet najbardziej elegancką sukienkę można połączyć z niskim butem, pod warunkiem, że zadbamy o to, żeby dobrze to połączyć.

powrót do wpisów