O nas

Oleksy jest rodzinną firmą, istniejącą na Polskim rynku od wielu lat. Jej sercem są ludzie, którzy ją tworzą i wkładają w swoją pracę maksimum zaangażowania. Nasze wyroby łączą w sobie dokładność manufaktury z nowoczesnymi technologiami, dzięki czemu oferowany przez nas asortyment dorównuje estetyką oraz jakością ekskluzywnym światowym markom.

Podstawą produkcji jest dobór odpowiednich materiałów – nasze obuwie oraz galanterię wykonujemy z najlepszych gatunkowo skór hiszpańskich, włoskich i polskich. Dodatkowym atutem są podszewki z naturalnej skóry bydlęcej – to dzięki nim buty Oleksy są wygodne i zapewniają komfort noszenia przez cały dzień.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, na bieżąco śledzimy panujące trendy i rozszerzamy asortyment o modne fasony. Wśród kolekcji znajdują się zarówno buty eleganckie, codziennie, jak i sportowe, a dopełnieniem naszej oferty jest ekskluzywna galanteria skórzana. Dzięki długoletniej obecności na rynku i zdobytemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom odpowiednio wyważony stosunek jakości produktu do jego ceny. Jakość, komfort, wyszukany włoski design i polski kunszt to definicja marki Oleksy.

 

Naszym nadrzędnym celem nie jest produkcja na masową skalę. Tym, co nas wyróżnia jest indywidualne podejście do potrzeb konsumentów. Zależy nam na Klientach, dla których tworzymy produkty z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Najważniejszym wyróżnieniem i powodem do dumy jest dla nas grono powracających i zadowolonych konsumentów, które stale się powiększa.